niedziela, 3 kwietnia 2011

pierwsza wiosenna niedziela godna uwagi :) chociaż ilość godzin spędzonych na świeżym powietrzu jest wprost proporcjonalna do rozleniwienia, które teraz nastąpiło, mam nadzieję czerpać z wiosny na całego :)
5 komentarzy:

 1. Magda, robisz rewelacyjne zdjęcia ! Jestem zachwycona ale błagam pisz, gdzie są te piękne miejsca, które pokazujesz ! Please !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki :) Poprawię się ;)To akurat zdjęcia z niedzielnego wypadu do Poczopka. To naprawdę miejsce warte odwiedzenia, znajduje się po drodze z Białegostoku do Krynek (jakieś 10 km od Krynek. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Znajdujesz cudowne miejsca. Myślę, że nawet nie trzeba ich mocno szukać bo jest ich dużo wokół nas ale dopiero na Twoich zdjęciach widać ich pełną "krasę". Z niecierpliwością czekam na następne ! Pozdrawiam ! (A jak Twój decoupage ?)

  OdpowiedzUsuń
 4. decoupage się robi :) no może i mogę już coś pokazać :) muszę tylko nauczyć się lepiej fotografować takie przedmioty, bo na razie nie umiem dobrze wydobyć tego na czym mi zależy, ale pracuję nad tym. Za to na biżuterię czasu nie starcza bo decu to czasochłonne hobby :)

  OdpowiedzUsuń